Bir ay önce forumlar üzerinde Naza M-Lite’ı hackleyip V2 yazılımına adepte ettiğini açıklayan bir modelci çok geçmeden web sitesi üzerinde gerekli olan tüm bilgileride bizlere aktardı.

Note! This is not official firmware upgrade tool, so any use of this Software is at Your own risk. If you like features of new firmware, please buy original Naza-m v2 controller.

Uyarı! Aşağıda bulunan url üzerinden indireceğiniz yazılım resmi değildir, kullanımı doğrultusunda tüm sorumluluklar size aittir! Aksi durumlarda QuadBrain.com sitesi veya bağlantının alıntılandığı adres hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Windows ortamında XP, 7 ve 8 için uyumlu olan versiyonu indirmek için tıklayınız.

Güncelleme Nasıl Yapılır?

Nazayı normalde nasıl güncelliyorsak aynı o şekilde bilgisayar ile bağlantısını yapıp, önce indirdiğiniz programı ardından lite’ın uygulamasını açıp güncelleyerek V2 FWlarınden birini yüklemiş oluyorsunuz.

Yani bu uygulama bilgisayar üzerindeki Lite uygulamasının sanki V2miş gibi davranmasını sağlıyor ve büyük uğraşlara girmeden Lite görünümlü V2 elde ediyoruz.

Video üzerinden ne kadar kolay bir işlem olduğunu görebilirsiniz.

Uygulamanın yapımcısına bağışta bulunmak ve detaylara göz gezdirmek isterseniz Naza-Upgrade adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here