Cam şişeler içerisindeki gemileri hatırlıyor musunuz? Küçükken hayran hayran baktığımı hatırlıyorum. Nasıl içerisine girmiş ki bu gemi? nasıl.. nasıl… diye düşünürdüm. Peki hiç cam bir tüp içerisinde dünyaları görmüş müydünüz? İşte Amsterdamda yaşayan ve yaratıcı tabanlı freelance işleri kendisine meslek edinmiş Rosa de Jong ablamız tam olarak bunu yapıyor.

Cam test tüpleri içerisine kimi zaman Empire State binasını, kimi zamanda aslında o ağacıın küçük bir dalını ağaç olarak sığdırarak ortaya bu mükemmel minyatürleri çıkartmış.

Size bu minyatürlerden oluşan bir galeri sunuyorum, dahası için Instagram ve Behance üzerinden çalışmalarının tamamını görebilirsiniz.miniature-buildings-inside-test-tubes-micro-matter-rosa-de-jong-5miniature-buildings-inside-test-tubes-micro-matter-rosa-de-jong-2miniature-buildings-inside-test-tubes-micro-matter-rosa-de-jong-8 miniature-buildings-inside-test-tubes-micro-matter-rosa-de-jong-10 (1) miniature-buildings-inside-test-tubes-micro-matter-rosa-de-jong-11miniature-buildings-inside-test-tubes-micro-matter-rosa-de-jong-19 (1)
miniature-buildings-inside-test-tubes-micro-matter-rosa-de-jong-26
4

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here