Bir süre önce YouTube platformu üzerinde yayına başlayıp sonrasında yaptıkları tüm videoları ve kanalı silerek bizlere veda eden edelkrone firmasının başka bir şey girişiminden ve şuanki yayın hayatından biraz bahsetmek istedim.

Öncelikle bilmiyorsanız ve ne yaptıklarını merak ediyorsanız videoları halen daha YouTube’da bulabilirsiniz, başka kanallar tekrardan yayınlamış.

Mükemmel bir giriş yapmışlardı, sonunda vizyon sahibi bir içerik görebilmiştik, derken, yaptıkları işin hakkını veremediklerini düşünmeleri, sahte desteklerden ve muhtemelen insanların başarısını çekemeyen insancıkların tutumlarından dolayı birden her şeyi sildiler, ardından baskabirsey.online adresinde çalışmalarını günlük tarzında yayınlamaya başladılar ama çok kısa bir süre sonra o adreste içi boş bir sayfaya dönüştü.

Şimdilerde ise, hatta uzun sayılabilecek bir süredir de spreaker/521 adresinde radyo yayını yapmaktalar, ortalama 60 dakikalık yayınlarla, henüz hepsini dinleyememiş olsam da 28.Yayına kadar geldiler ve geçenlerde dinlediğim bir yayındaki şu söz çok hoşuma gitti;

“Değişimin sırrı, tüm enerjini eskiyle mücadele etmek yerine, yeniyi inşa etmeye odaklamaktır.”

Sokrates söylemiş bu sözü, onlar da ürünlerinin görünmeyen bir kısmında bu söze yer vermişler. Bende o kadar beğendim ki anasayfamda yer verdim bu söze. Belki birileri görür ve ne kadar doğru söylemiş, belkide hep başarısız olma sebebimiz kendi işimizden çok acınası bir ruh hali içerisinde başkalarının işleriyle uğraşmamızdır.

Diye düşünürler, yani umarım.

Kendinize iyi bakın dostlar, umarım yayını dinler, beğenir ve bir şeylere bakış açınızı geliştirebilirsiniz.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here