Çok uzun bir zamandan sonra artık değişiklikler yapılması gerek diye düşünerekten dün ve akabinde bugünkü uğraşlarım sonucunda tamamen yenilenmiş olduk.

Bu süre içersinde donmalar, kasmalar, gidip gelmeler hatta gidip gelememeler olduysa özür dilerim fakat sebebi budur ve şuandan itibaren sorunsuzca kullanabilirsiniz.

İlk başta renk artık mavi değil onun yerine kırmızıya geçiş yaptık, renkleri denerken bir anda gözüme güzel gözüktüğünden dolayı logo ve gerekli yerler artık kırmızı.

Neler güncellendi, neler geldi onlardan biraz bahsetmek istiyorum,

Yukarıdan aşağıya doğru detaylandırmak gerekirse, menü tamamen değişti ve aradıklarınızı çok daha kolay bulabileceğiniz hale geldi.

Onun altındaki kısım trendlerdeki içerikleri yazı olarak size sunarken hemen altındaki kısım sadece haberler içindir. Yani haber kategorisi dışında bir şey orada yer almayacaktır.

Menü her zaman ulaşılabilir bir haldeydi şimdi görsel anlamda biraz daha iyileştirildi.

Haber kısmının hemen altında da görmüş olduğunuz gibi “Yayın Akışı” ve sağında “Popüler Yayın” yer almakta, yayın akışı tamamen en son paylaşılan yazıları için yapıldı yani haber ve haber dışındaki en son içerikler artık orada.

Popüler yayınlar ise eskiden olduğu gibi yine var sadece yeri daha farklı.

Ekran Resmi 2016-07-28 19.06.29

Film, Dizi ve Müzik önerileri için yeni bir bölüm oluşturdum, artık buradan faydalanarak ne izlesem derdinden kurtulabilirsiniz. Bu bölümü haftalık olarak güncellemek ilk planım, istek doğrultusunda belki bu süreyi biraz daha azaltabiliriz. Haftanın önerilerine bakmayı ihmal etmeyin, bu arada yazıları spoiler içermeden kısa bir biçimde yazmaya çalışacağım, önerdiklerim gerçekten beğendiklerim olduğu için önermekteyim, eğer kategorisi ve içeriği ilgi alanınızsa her zaman tavsiye ediyorumdur.

Ekran Resmi 2016-07-28 19.12.10

En son bölümü ben çok sevdim, çünkü burada teknik anlamda ilgilendiğim içeriklere ulaşabilirsiniz, ilk başta “3D Printer (Yazıcı) Yapımı” kısmı yer almakta, en çok ligiyle okunan kategori ve devam yazılarını güzel bir zamanda paylaşmayı planlıyorum, sonrasında da “Drone & Hava Araçları” kısmı var, burada Mini Quadlar hakkında yazmış olduklarıma ulaşabilirsiniz ve bu kategoride de yeni paylaşımlar yapmayı planladığım için ana ekrana eklemiş bulunmaktayım.

Son olarak “İncelemeler” bu kısmın gerçekten çok faydalı olabileceğini düşünüyorum, şuana kadar yapmış olduğum inceleme yazıları çok ciddi okuma sayılarına ulaştı ve bunu her alanda devam ettirmeyi planlıyorum, tabi daha çok ürünler üzerine. Bakalım ileriki zamanlarda işler nasıl gelişecek ve sizelere neler sunuyor olacağız kim bilir.

Kendinize çok iyi bakın, iyiki varsınız.

Ekran Resmi 2016-07-28 19.19.48

 

Düşüncelerinizi paylaşın;